Dombivli, Thane, Maharashtra
GST No. 27BMAPT0231M1Z0
Approx. Rs 12,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Weighing Capacity | 500 Kg |
| Platform Size | 600*600 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | For Industrial Use |
| Portable | Portable |
| Led Color | Green |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Approx. Rs 4,922 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Scale Type | Platform |
| Weighing Capacity | 100 Kg |
| Capacity | 150 kg |
| Accuracy | 10 g |
| Usage/Application | For Business Use |
| Calibration | Fully Automatic |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Industrial |
Additional Information:
Explore More Products
© U.S Scales. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited