Dombivli, Thane, Maharashtra
GST No. 27BMAPT0231M1Z0
Approx. Rs 2,100 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity | 30 kg |
| Accuracy | 0.5 g |
| Platform Size | 300*300 mm |
| Maximum Weighing Capacity | 30 Kg |
| Application | Industrial |
| Power Source | Mains + Battery |
| Usage/Application | For Business Use |
| Material | Mild Steel |
| Portable | Portable |
| Led Color | Green |
| Series | Table Top |
| Display Type | Digital |
Explore More Products
© U.S Scales. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited